PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY W IV KONKURSIE PLASTYCZNYM
DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
PN. „ O, CÓŻ JEST PIĘKNIEJSZEGO NIŻ WYSOKIE DRZEWA”
Jury w składzie:
1. Monika Nawalaniec – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej
2. Katarzyna Warecka- Przedstawiciel Firmy „Joniec”
3. Magdalena Tomasiewicz- Przedstawiciel Nadleśnictwa Limanowa
4. Elżbieta Zając- Zbrożek- artysta rzeźbiarz
5. Elżbieta Kawula- Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Tymbarku
Spośród 138 nadesłanych prac przyznało następujące nagrody i wyróżnienia
w następujących kategoriach wiekowych:
W KATEGORII: I- DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM
I miejsce: Jakub Dąbrowski- Centrum Terapeutyczne „ Chatka Małego Skrzatka”
II miejsce: Adrian Pietrzak- Centrum Terapeutyczne „ Chatka Małego Skrzatka”
III miejsce: Eryk Żyraldo- Centrum Terapeutyczne „ Chatka Małego Skrzatka”
III miejsce ex aequo: Witold Golonka- Centrum Terapeutyczne „ Chatka Małego Skrzatka”
Wyróżnienia:
Jan Pociecha- Centrum Terapeutyczne „ Chatka Małego Skrzatka”
Dawid Sajdak- Szkoła Podstawowa w Jaworznej
Liliana Frączek- Przedszkole Integracyjne „ U cioci Agatki” w Tymbarku
Zofia Wierzchowska- Guzik; Daria Kaim- Parafialne Przedszkole Integracyjne w Tymbarku
W KATEGORII: II- DZIECI W WIEKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ
I miejsce: Bartłomiej Płachta- Szkoła Podstawowa w Sadku -Kostrzy
II miejsce: Wiktoria Mysza -Zespół Placówek Oświatowych w Jurkowie
III miejsce: Anna Kunicka- Szkoła Podstawowa w Stroniu
Wyróżnienia:
Jarosław Pietrakiewicz- Szkoła Podstawowa w Kłodnem
Nikola Michałka- Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Dolnej
Bartłomiej Czajka- Szkoła Podstawowa w Mordarce
Grzegorz Pożycki- Szkoła Podstawowa w Pasierbcu
Jan Ślaga- Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Dolnej
Magdalena Szewczyk Szkoła Podstawowa nr 2 W Starej Wsi
Nagroda specjalna:
Dawid Stanisz- Szkoła Podstawowa w Mordarce- nagroda członka jury Pani Katarzyny Wareckiej
Magdalena Urban-Zespół Placówek Oświatowych w Jurkowie-nagroda Dyrektora Powiatowego centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej
Patryk Sobczak- Szkoła Podstawowa nr 3 w Limanowe- nagroda członka jury
W KATEGORII: III- MłODZIEŻ 3 GIMNAZJUM I SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
I miejsce: Aleksandra Jarosik- Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Górnej
II miejsce: Bartłomiej Łącki- Szkoła Podstawowa w Tymbarku
III miejsce: Katarzyna Zapała –Szkoła Podstawowa w Pasierbcu
III miejsce ex aequo: Patryk Brzeziński- Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej
Wyróżnienia: Dariusz Lach- Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4 w Limanowej
W KATEGORII: IV- OSOBY INDYWIDUALNE POWYŻEJ 18-TEGO ROKU ŻYCIA NIE WCHODZACE DO W/W KATEGORII ORAZ OSOBY OBJETE OPIEKA INSTYTUCJONALNĄ( DPS, ŚDS,WTZ)
I miejsce: Tomasz Dawiec- Stowarzyszenie im. Brata Alberta w Niedźwiedziu
II miejsce: Agnieszka Dulęba- Warsztat Terapii Zajęciowej w Tymbarku
III miejsce: Mateusz Pławecki – Warsztat Terapii Zajęciowej w Tymbarku
Wyróżnienia:
Agnieszka Kulig- Warsztat Terapii Zajęciowej w Tymbarku
Krzysztof Majda- Stowarzyszenie im. Brata Alberta w Niedźwiedziu
Maciej Krasowski- Warsztat Terapii Zajęciowej w Tymbarku
Nagrody specjalne:
Klaudia Rapacz- Stowarzyszenie im. Brata Alberta w Niedźwiedziu- nagroda członka jury
Joanna Gawron- Warsztat Terapii Zajęciowej w Tymbarku - nagroda Nadleśnictwa Limanowa
Andrzej Smaga- Warsztat Terapii Zajęciowej w Tymbarku- nagroda Prezesa Firmy ”Joniec”
Teresa Węglarz- Warsztat Terapii Zajęciowej w Tymbarku- nagroda członka jury
Aleksandra Łukasik- Warsztat Terapii Zajęciowej w Tymbarku- nagroda członka jury
Łukasz Rudź- Warsztat Terapii Zajęciowej w Tymbarku -nagroda członka jury.