Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies

zamknij i nie pokazuj więcej
Pobierz Flash Player
strona główna .. dodaj do ulubionych .. mapa strony
Rozliczenie PIT z PITax.pl
OSIĄGNIĘCIA

KONKURSY ARTYSTYCZNE

  • Wyróżnienie specjalne w konkursie literackim dla Lucyny Sztaby, Kraków 16.11.1997r.
  • I miejsce w konkursie "Kolędy u Świętego Mikołaja" dla Anny Dudziak, Joanny Gawron, Alicji Mamak Limanowa 17.12.1998r.
  • Wyróżnienie w XLIV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim "Święte Słowa" dla Lucyny Sztaby, marzec 1999r. 
  • I miejsce w VII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki, Teatru i Plastyki "WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ" w kategorii plastyka dla Katarzyny Juszczak i Lucyny Sztaby, 01-03.10.1999r.
  • GRAND PRIX dla WTZ Limanowa na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki, Teatru i Plastyki "WIARA, NADZIEJA , MIŁOŚĆ" w kategorii plastyka, 01 - 03 1999r.
  • III miejsce w XXII Małopolskim Przeglądzie Teatrów Lalkowych - Żabno 2007
  • III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Sztuka Osób Niepełnosprawnych w kategorii grafika i rysunek za pracę "Podróż Marzeń" - TADŻ MAHAL  dla Alicji Mamak, Warszawa 2.12.2008r.
  • Wyróżnienie w XXXIV Przepatrzowinach Teatrów Regionalnych Małopolski - Czarny Dunajec kwiecień 2009
  • Wyróżnienie w XXX Festiwalu artystycznym Młodzieży - Kraków 2010
  • Wyróżnienie w VI Młodzieżowym Przeglądzie Teatralnym "Spojrzenia" - Skrzyszów- Szynwałd 2010
  • VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH pt. "Cztery pory roku" - nagrody półfinałowe dla Barbary Dziadoń i Lucjana Stacha - Kraków 2010.
  • XI Ogólnopolski Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawbnych Intelektualnie "Albertiana 2011" - promocja do II etapu eliminacji jako jedna z trzech grup teatralnych na województwo małopolskie - Chrzanów, styczeń 2011. 
  • GRAND PRIX w IX Miejskim Festiwalu Twórczości Teatralno-Plastycznej Dzieci i Młodzieży "TWÓRCZOŚĆ BEZ BARIER", Katowice kwiecień 2011.
  • I Miejsce w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka Osób Niepełnosprawnych" pt. "Olimpiada i Olimpijczycy"  w kategorii "Grafika i Rysunek" dla ALICJI  MAMAK za pracę "Piękno Sportu" - Kraków 2012
  • Nagroda dla IRENY WĄTROBY w III Konkursie Plastycznym "W Rytmie Pór Roku - ZAPACH LATA",  Nowy Sącz 2013  
  • Wyróżnienie dla Integracyjnego Teatru Kukiełkowego, SZMARAGDOWA KURTYNA dla instruktorów  w IX Młodzieżowym Przeglądzie Twórczości Teatralnej "SPOJRZENIA" -  Skrzyszów-Szynwałd, maj 2013
  • II Miejsce w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka Osób Niepełnosprawnych" pt. "Kwiaty mojego życia "  w kategorii Tkanina i aplikacja dla IRENY WĄTROBY za pracę "MATKA BOŻA - KWIAT MOJEJ DUSZY" - Kraków 2013
  • Nagroda w kategorii młodzieżowej w 29 Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki dla Teatru NOWI GOTOWI za spektakl "Piękna i Bestia" - Żabno 2014
  • I miejsce w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych w kategorii Tkanina i aplikacja dla BARBARY DZIADOŃ - Kraków 2014
  • Wyróżnienie w  V Jubileuszowym Konkursie  Poetyckim im. Zosi Smreczyńskiej „Niewyśnione sny” w kategorii IV Dorośli dla AGNIESZKI WRONY i WOJCIECHA NIŻNIKA - Limanowa 8 V 2015
  • V Konkurs Plastyczny Osób Niepełnosprawnych oraz Klas i Grup Integracyjnych "W rytmie pór roku - Zima w górach i lesie" - nagroda dla ALICJI MAMAK, nagroda specjalna dla BOŻENY PIASKOWEJ i JAROSŁAWA ŚWIĄTKA - Nowy Sącz 2015
  • Wyróżnienie MAŁA BUŁAWKA LAJKONIKA w kategorii teatralnej XIII Przeglądu Teatralno-Muzycznego "O Buławę Lajkonika" -  Kraków, 14-17 kwietnia 2015
  • II miejsce w eliminacjach wojewódzkich XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. "Przyjaźń" w kategorii Tkanina i aplikacja dla AGNIESZKI WRONY - Kraków 2015
  • III miejsce w eliminacjach wojewódzkich XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. "Przyjaźń" w kategorii Tkanina i aplikacja dla ANNY DUDZIAK - Kraków 2015
  • III miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym PFRON sztuka osób niepełnosprawnych pn. "Przyjaźń" w kategorii Tkanina i aplikacja dla AGNIESZKI WRONY - Warszawa 2015.  
  • I miejsce w konkursie artystycznym "Światowe Dni Młodzieży w Roku Miłosierdziaego"  podczas XX Letniej Zintegrowanej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Stróże 2016
  • I miejsce w eliminacjach wojewódzkich XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. "Gdy w sercu kwitnie muzyka" w kategorii Tkanina i aplikacja dla AGNIESZKI WRONY - Kraków 2016
  • II miejsce w eliminacjach wojewódzkich XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. "Gdy w sercu kwitnie muzyka" w kategorii Tkanina i aplikacja dla ALICJI MAMAK - Kraków 2016
  • Wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. "Gdy w sercu kwitnie muzyka" w kategorii rzeźba repliki zegarków kameralna i płaskorzeźba dla MAGDALENY GŁUSZEK - Kraków 2016
  • Nagroda dla AGNIESZKI WRONY  w VI Konkursie Plastycznym Osób Niepełnosprawnych oraz Klas i Grup Integracyjnych "W rytmie pór roku - obrzędowośc wiosenna" - Nowy Sącz 2016
  • Wyróżnienie dla MATEUSZA PŁAWECKIEGO w VI Konkursie Plastycznym Osób Niepełnosprawnych oraz Klas i Grup Integracyjnych "W rytmie pór roku - obrzędowośc wiosenna" - Nowy Sącz 2016
  • III miejsce w eliminacjach wojewódzkich XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn."Moja Ojczyzna" w kategorii Tkanina i aplikacja dla LUCJANA STACHA -  Kraków 2017
                                                          
 
KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE
  • II miejsce w sztafecie, Zlot Sportowo - Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży Sprawnej Inaczej, Limanowa 1995r.
  • I miejsce w rzucie do celu, Zlot Sportowo - Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży Sprawnych Inaczej, Limanowa 1996r.
  • III miejsce w konkurencjach drużynowych, II Wojewódzka Spartakiada WTZ, Stróże 1998r.
  • III miejsce w V Zintegrowanej Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Stróże 2003r.
  • II miejsce w Zawodach "Złota Jesień Osób Niepełnosprawnych", Stróże 2006r.
  • IV miejsce w Zimowej Spartakiadzie dla Andrzeja Jajeśnicy, Ptaszkowa 2009r.   
  • I miejsce w Zimowej Zintegrowanej Spartakiadzie dla Urszuli Szewczyk i Łukasza Rudzia, Ptaszkowa 2013r.
  • III miejsce w konkursie rzutów karnych w  XVIII Letniej Zintegrowanej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Stróże 2015
  • III miejsce wrepliki zegarków rolex arial, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 19.32px;">  konkurencji drużynowej STRONG MAN w XX Letniej Zintegrowanej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Stróże 2016






strona główna ... dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych mapa strony do gory do góry

© 2008-2019 remedium-tymbark.pl All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone     Ilość odsłon: